Про Компанію

Final Cut Media – продюсерский центр, заснований у 2007 році в Києві. Компанія надає повний спектр послуг зі створення проектів - від задуму, розробки та реалізації до монетизації та PR-супроводу за трьома пріоритетними напрямами:


  • телевиробництво;
  • інтернет-медіа;
  • організація заходів та event-consulting.

Компанія відома своїми резонансними популярними телепроектами "Світське життя з Катериною Осадчою", реаліті-шоу "Багаті теж плачуть" та "Pro Любoff", а також сайтом світської хроніки №1 в країні JetSetter.ua, та безліччю гучних VIP-заходів.

Проекти Final Cut Media не тільки успішно висвітлюють світське життя в Україні та світі, але й задають тренди, формують смаки в осередку людей, що приймають рішення.

В партнерстві ми керуємося принципами чесності та взаємного взиску, унікальності інноваційних пропозицій та відповідності індивідуальним потребам клієнта та аудиторії. Місією компанії було і залишається привнесення в молоде медіа-середовище України, що тільки розвивається, нові стандарти celebrity-медіа та втілення інноваційних глянсових рішень в мультимедіа та digital.

Засновниками компанії є Андрій Ногін, Олеся Ногіна та Андрій Фесяк.