Презентація нової книги Ірени Карпи “Добрі новини з Аральського моря”

Презентація нової книги Ірени Карпи “Добрі новини з Аральського моря”

Письменниця Ірена Карпа за підтримки Jetsetter.ua презентувала свою нову книгу «Добрі новини з Аральського моря» видавництва #книголав. 

Окрім знайомства з романом Ірени та можливості першими придбати книгу з автографом письменниці на гостей чекав сюрприз від шеф-кухар ресторану Comme Il Faut. Стефан Вайттінадан влаштував справжній перформанс і презентував частування з нового сезонного меню, тематика якого – екзотика Середземного моря в поєднанні з місцевими сезонними продуктами.

Презентацію відвідали Катерина Осадча, Ліля Літковська, Ольга Слонь, Світлана Бевза, Олена Рева, Юлія Богдан, Евеліна Мамбетова, світські пари Павло Розенко та Олена-Христина Лебідь, Тетяна Богдан та Валерій Зайцев, Олімпія Вайтмусташ та Олександр Смірнов і не тільки. Музичним настроєм захід наповнили самобутня Аліна Паш та гурт Nude voices. 

Останнім акордом події стала афтепаті в панорамному барі b-hush на 11-му поверсі готелю InterContinental Kyiv. Гості танцювали під DJ-сет Олени Пиріної (DJ Aliona P), насолоджувалися коктейлями на основі Hennessy Very Special та панорамою вечірнього Києва.  

Новий роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського моря" писався три роки, вбираючи в себе реальні історії реальних жінок. Через це в ньому немає ні повністю позитивних, ні повністю негативних героїнь, а є різні психотипи, де кожна читачка знайде себе. Хтось буде бісити, хтось смішити, хтось змусить плакати. Бо в книзі є все: фешн, секс, стиль життя, зрада, втеча, пошук себе, вбивство, інтрига, смак вина і багато-багато Парижа. Хтось їздить на Aston Martin, а хтось краде монетки, залишені офіціантові на чай. В певний момент долі цих моїх жінок переплітаються, і так — не читайте кінець одразу, щоб не спойлерить, хто вбивця. Я люблю їх всіх. У кожній із них є часточка мене. І часточка вас. Тому сміливо пірнайте», – коментує Ірена Карпа, письменниця. 

До написання роману Ірену надихнув переїзд до Парижу кілька років тому. В основі сюжету – пригоди чотирьох героїнь, яких об’єднує українське походження і секрети з минулого, а також бажання звільнитися від них і почати нове життя.