«Вечір Прем’єр з Катериною Осадчою»

«Вечір Прем’єр з Катериною Осадчою»

Масштабний концерт «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою», влаштований продюсерським центром Final Cut Media у київському Палаці «Україна», традиційно пройшов з аншлагом, зібравши безліч зіркових гостей та артистів. Фотографам цього вечора позували Оля Полякова, Настя Каменських з мамою Лідією та хрещеною Аллою Кудлай, Потап, Тіна Кароль, Юрій Горбунов, Джамала, Наталя Могілевська, Джеррі Хейл, Володимир Остапчук та багато інших. 

Протягом вечора на сцені палацу «Україна» було гаряче! Потап підкорював пілон та зачаровано дивився номер дружини Насті Каменських, Наталя Могилевська з Катею Осадчою займалися йогою, а Тіна Кароль та Юрій Горбунов танцювали разом. 

Справжнім сюрпризом став виступ Лідії Каменських та Алли Кудлай, мами та хрещеної зіркової співачки NK, які виконали пісню, написану Потапом. 
Кульмінацією вечора став феєричний виступ Вєрки Сердючки, яка давно вже не бере участі в публічних концертах. Суперзірка ексклюзивно на  «‎Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою»представила свій новий міжнародний хіт «Make It Rain Champagne».

Телетрансляція концерту відбулася телеканалі «1+1» 25 грудня і проект став найрейтинговішою музичною програмою 2019 року!