Гала-вечеря на честь проекту «Найстильніші українки 2012»

Ноябрь 2012

Гала-вечеря на честь проекту «Найстильніші українки 2012»

 

Світський сайт Jetsetter.ua визначив найкращі вбрання головних героїнь модного хроніки, з нагоди чого була влаштована грандіозна гала-вечеря з іменним розсадженням. Виблискуючи діамантами, під руку з супутниками (або одна з одною) світські активістки Києва цього вечора демонстрували свої вечірні наряди.

 

Головна подія заходу - всеукраїнська прем'єра одноактного модерн-балету Splendid Isolation у виконанні Ірини Дворовенко та Максима Білоцерковського. Біла завіса впала, і гості побачили чарівну постановку у виконанні солістів American Ballet Theater, які вперше за 20 років виступали в Україні на запрошення JetSetter.ua.

Після балетного мистецтва прийшла черга гастрономічного - гостям винесли страви зі спеціального меню шеф-кухаря ресторану Fairmont Джозефа Лі. Afterparty влаштував епатажний російський андрогін-манекенник Данила Поляков, який у якості діджея ставив уривки зі своїх улюблених треків і сам же забезпечував "Піджеінг" - то повністю оголявся, то розтягувався на підлозі в шпагаті, а то обнімався з київськими подругами.