Atmosfera JetSetter Soirée

Май 2013

Atmosfera JetSetter Soirée

Світський сайт JetSetter.ua запросив вузьке коло київських гурманів на Nature Dinner - вечір голландського фуд-дизайнера Каті Храйстер, організований з нагоди відкриття нового літнього сезону у ресторані Atmosfera. Починався soirée коктейлем в президентському номері готелю Premier Palace, де запрошені насолоджувалися ароматним фруктовим Veuve Clicquot Brut і оцінювали спільний передвеликодній фотопроект JetSetter і Faberge. Після чого гостей запросили піднятися в ресторан на даху, де була подана гастрономічна вечеря в форматі "ближче до природи" - саме такий стиль прийому їжі проповідує дизайнер Катя Храйстер.

Перший набір приладів здивував навіть досвідчених гурманів: березовий пеньок, лупа, клішня лобстера (що стала головним об'єктом світських забав) і дерев'яна шпажка. Кожна зміна страви (від тигрових креветок в чаші з риб'ячої луски до лобстера) супроводжувалася роз'ясненнями фуд-дизайнера.

Закінчився JetSetter Soirée легкої дискотекою на терасі під треки DJ Derbasler. Це приємно здивувало голландського фуд-дизайнера. "У вас незвичайні люди, вони відкриті до всього нового, такі життєрадісні. І, подивіться, вони ж танцюють!" - вигукувала Катя, у свою чергу, ділячись враженнями про вечір.