Odessa JetSetter Summer Party

Odessa JetSetter Summer Party

Традиційна літня вечірка JetSetter Summer Party у 2013 році розширила географію і пройшла в яскравій , колоритній і щедрій на веселощі Одесі. Увесь світський авангард приморського міста зібрався в бутік-готелі Otrada на терасі біля басейну.

Одеса сяяла, як ніколи! Підбори – тільки найвищі , шлейфи – найдовші, сліпучі міні, лімітовані клатчі та – несподівано – ціла плеяда в Poustovit!

Київська витонченість і одеська розкутість поєдналися на JetSetter Summer Party . Серед одеського джетсету у цей вечір були помічені Ліза Наумова з Ігорем Фруманом, В'ячеслав Крук, Юлія Вороніна, Дар'я Музальова, Ірина Загранична, Катя Крицька, Марія Приємова.

З Києва на вечірку приїхали Олександр Пономарьов, Катя та Євген Березницькі, Дарина Діденко, Зоя Литвин, Мауріціо Аскеро та інші.

Перш за все гості вирушили оцінити довгоочікувану фотовиставку Odessa It Girls. Протягом декількох тижнів команда JetSetter.ua знімала головних світських дівчат Одеси в їхніх улюблених місцях рідного міста.

Музичну програму вечора розпочав гурт La Festa, розважаючи публіку новим альбомом, естафету перехопила київська співачка Ія, яку вже встигли охрестити «української Ланою дель Рей» та «Іваном Дорном у спідниці». На JetSetter Party Ія та команда вперше вийшли на сцену перед широкою публікою, а хіт «Костер» викликав овації.

Довгі черги та шквал емоцій, за традицією вечірок JetSetter, викликала Фотобудка: отримати на пам'ять фотографії з логотипом події хотіли усі!

І без того запальну вечірку буквально підірвала енергійна Амелія Лілі. Харизма та енергія голосистої британки не залишила байдужим нікого, і веселощі біля бассйну досягли апогею. Її хіту You Bring Me Joy гості підспівували хором.

Справжня дискотека розпочалась, коли за пульт став Франциско Гомес. Гості натхненно танцювали під R&B і ремікси Lykke Li, – спочатку біля басейну, а потім і зовсім на столах.