Gypsy Party

Gypsy Party

Один з трьох днів святкування п'ятиріччя Buddha Bar відзначився небувалою вечіркою –під дахом лаунж-ресторану незворушний Будда зустрівся з веселими циганами, і вийшла Gypsy Party by JetSetter.ua .

Вже біля самого входу, на імпровізованому сіннику, наспівуючи дорожні романси гостей зустрічав симпатичний циган. Панянки поспішали з ним сфотографуватися і падали у сіно, не жаліючи вбрання.

У потік гостей, що прийшли на вечірку, влився циганський оркестр Сергія Топора. Хода музикантів по Хрещатику викликала овації, а коли до веселого та запального балагану приєднався величезний надувний (але шерстяний) ведмідь, стало зрозуміло, що святкові гуляння у стилі Gypsy вдалися! Лев та Леся Парцхаладзе, Ані Лорак і Мурат Налкакіоглу, Євген і Катя Березницькі, Віра Тітова та Валентин Мартинюк, Евеліна Мамбетова, Юлія Кавтарадзе та багато інших зайняли місця за столиками, однак розважатися бесідами їм не вдалося. Пересувний табір, заполонивши лаунж, відіграв чергову частину концерту прямо тут, в мезоніні, остаточно підвищивши градус веселощів. Слухати циганський оркестр з його тромбонами, гітарами, барабанами і не затанцювати – було просто неможливо!

Втім, на цьому сюрпризи вечора не закінчилися, адже попереду був діджей-сет Каті Осадчої. Телеведуча в образі, звичайно ж, циганки, і в оточенні «ТопОркестра» стала за пульт і закликала гостей не засиджуватися за столиками.

Буквально після першого треку атмосфера у залі досягла потрібного танцювального рівня. Валід Арфуш і Ліда Петрова витанцьовували під сценою, а донька Михайла Добкіна Алла танцювала біля столика в компанії Олексія Дівєєва-Церковного. На треку Мадонни з Гудзем у танок пустилися і Володимир Нечипорук, і Евеліна Мамбетова. Байдужих не залишилося – атмосфера нестримного циганського щастя заполонила усіх.