MenSpecial by Hennessy за підтримки PokerStars

MenSpecial by Hennessy за підтримки PokerStars

Вечірка з нагоди презентації нового сезону спільного digital-проекту світського сайту JetSetter.ua і Hennessy - MenSpecial by Hennessy відбулася у лаунж-барі b-hush, на даху готелю Intercontinental.

У барі було по-справжньому людно: гості насолоджувалися легкими закусками і лонг- дрінками Hennessy, переглядаючи фотороботи проекту Very Special Generation, учасниками якого стали молоді представники покоління успішних чоловіків. Справжній ажіотаж викликала камера, знімки з якої відправлялися у фейсбук в лічені секунди .

Ведучою вечора стала Кароліна Ашіон, детально розповівши про проект MenSpecial by Hennessy – cпецрозділ сайту JetSetter.ua, присвячений чоловічому стилю життя. Щодня у розділі з'являються інтерв'ю з цікавими та успішними чоловіками, рубрики про чоловічу моду і справжніх чоловічих цінностях, а також новини, які просто недопустимо пропускати сучасним чоловікам.

Ведуча вечора представила спільний фотопроект команди JetSetter та бренду Hennessy під назвою Very Special Generation, для якого фотограф Катерина Ніколайчук відобразила знакових представників покоління успішних чоловіків, серед яких - мандрівник і яхтсмен , Артемій Сурін, музикант Дмитро Шуров, арт - куратор Євген Березницький, художник Микита Кадан, дизайнер Володимир Подолян та інші. Відео з героями транслювалося на стіни бару, а учасники проекту по черзі піднімалися на імпровізовану сцену поділитися враженнями, зірвати овації і отримати заповітну пляшку Hennessy Very Special.

Апогеєм вечора стала поява французьких гостей: вперше в Україні зіграв улюблнений Карла Лагерфельда французький дует Something A La Mode, з перших хвилин зарядивши публіку еклектичними електронно - струнними мелодіями у дусі Шостаковича і Стравінського. Не пританцьовувати під запальні ритми французів було неможливо. Активніше за всіх у танок пустилася Лія Хмара, поставивши на підлогу сумку з собакою.

Небувалий інтерес гостей викликав покерний турнір, організований за підтримки PokerStars. Перевірити свої сили в інтелектуальній грі з завидним азартом взялися новачки Катерина Тейлор та Оксана Левченя - Костянтиновська, а компанію їм склали не тільки відомі, але й досвідчені гравці під кураторським наглядом професійного покериста - мільйонера Євгенія Качалова .

Обіграти всіх чоловіків і зірвати перший приз від PockerStars (поїздку до Праги на Європейський покерний турнір PokerStars) змогла блондинка Марія Козирна. Першим призерами напруженої гри дісталися цінні призи від Armani Collezioni і ST Dupond ( Paris) .