Новорічний карнавал "Світського життя з Катериною Осадчою" 2017

Продовжуючи успішний досвід минулого року, редакція програми "Світське життя з Катериною Осадчою" знову зібрала найяскравіших зірок країни в студійному казковому лісі і підготувала концертне шоу з креативними пісенними номерами, сенсаційними інтерв'ю і безліччю сюрпризів для своїх гостей і глядачів.

Першою в новорічну студію до Катерині Осадчій прибула переможниця року Джамала. На сцену вона спустилася прямо з неба на величезних святкових годиннику, щоб заспівати свою українську версію міжнародного різдвяного хіта Jingle Bells.

Всі зірки, які побували в гостях у ведучої, пройшли святкові випробування. Ольга Полякова задекларувала своє майно і підрахувала метраж своєї нерухомості, група Dzidzio наколядувала мішок ковбаси, група «ТІК» обсипала студію грошима для стабілізації гривні в Новому році. Монатік закрутив в запальному танку своїх фанаток-бабусь, дівчата з групи «ВІА Гра» показали якими були секс-символи 40 років тому, і перетворилися в героїнь легендарної кінострічки «Іронія долі».

Крім того, артисти підвели підсумки року та виправили власні помилки. Так, Настя Каменських отримала другий шанс стрибнути з парашутом.

Ірина Білик навчила української мови свого молодого коханого-азербайджанця і заспівала з ним одну зі своїх культових пісень.

Новорічний карнавал "Світського життя з Катериною Осадчою" вийшов в ефір 1 січня на телеканалі "1 + 1".