Програма про багатих і знаменитих «Світське життя з Катериною Осадчою» (1 +1, Україна)

Провокаційні інтерв'ю та VIP-події по всьому світу

Офіційний сайт:svitske.1plus1.ua

45 хвилин провокаційних питань і шокуючих одкровень - ось заради чого багатомільйонна аудиторія програми «Світське життя з Катериною Осадчою» з нетерпінням чекає суботи. Кожен випуск стає сенсацією і активно обговорюється і глядачами, і його героями, кожне інтерв'ю отримує широкий резонанс.

Жодна зірка, актриса, політик, мільйонер чи супермодель не уникнуть каверзних і гострих питань Каті Осадчої. Вона задає не тільки тон розмови, але і стилю: уже кілька років поспіль телеведуча «Світського життя» визнається глянцевими журналами однією з найвпливовіших і найстильніших жінок України.

Заради шокуючих і чесних відповідей телеведуча готова майже на все: добу летіти до Мексики, щоб відверто поговорити з «Просто Марією» Вікторією Руффо, пірнути в ополонку разом з Олександром Пономарьовим і з вітерцем проїхатися на мотоциклі по Москві в компанії Арама Мнацаканова.

У туфлях на високих гострих підборах телеведуча обійшла півсвіту. Червоні доріжки Канна та Венеції, кулуари Верховної Ради, Віденські бали, королівські скачки в Аскоті і Дубаї, тижні моди в Парижі і Нью-Йорку, світові кінопрем'єри в Голлівуді. Ексклюзивними одкровеннями українського телеглядача в програмі вже потішили Мадонна, Сара-Джессіка Паркер, Шарліз Терон, Анджеліна Джолі, Наомі Кемпбелл, Карл Лагерфельд, Роберт Патінссон, Його Високість Шейх Дубая Бін Рашид Аль Мактум та ще добра сотня celebrities світового рівня.

Вже дванадцятий рік «Світське життя з Катериною Осадчою» утримує позиції головної програми українського ТБ про життя багатих і знаменитих. Тут кумирів мільйонів не вихваляють, а демонструють їхній зворотній бік, часом не такий привабливий, як фасад. Катя Осадча мешкає серед богеми, але працює тільки для свого глядача.