«Зірки, таємниці, долі» (ТВ3, Росія)

Публіцистичний цикл про реальні містичні історії зірок


Яких проклять бояться зірки шоу-бізнесу? Яка ціна успіху? Скільки заробляє особистий цілитель Філіпа Кіркорова? Чи варто вірити гороскопам? На ці та багато інших питань, пов'язані з містикою, магією і науково незрозумілими фактами, відповідає наша програма. Знаменитості розповідають містичні історії з життя, знайомлять зі своими нумерологами і астрологами; розповідають, яка ціна успіху, як впливає на них заздрість конкурентів, і як себе вберегти від неї.

Екстрасенси і знахарі дають зіркам практичні поради для захисту від негативної енергетики, вимірюють ауру та знімають порчу. Зірки діляться містичними секретами і розповідають про власні надзвичайні здібності. Ніяких підстав, тільки факти, реальні історії та коментарі «магічних» експертів.

Вибір глядача: вірити чи ні. Але навіть найзапекліший скептик зрозуміє, що містику в нашому житті заперечувати неможливо.
Героями проекту стали представники вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу, артисти театру і кіно, відомі спортсмени. Коментатори: астрологи, нумерологии, знахарі, цілителі.