Реаліті-шоу "Багаті теж плачуть" (1+1, Україна)

Правда про життя дружин українських мільйонерів: скільки коштують гроші?


Революційне реаліті-шоу, аналогів якому на українському телебаченні ще не було - "Багаті теж плачуть". Вперше глядачі телеканалу "1 +1" мали змогу спостерігати за реальним життям сімей мільйонерів. Чотири заможні жінки зважилися відкрити таємниці свого особистого життя, яке на перший погляд схоже на казку. Та чи справді гроші гарантують щастя?

Головні героїні шоу "Багаті теж плачуть" були відібрані після тривалих кастингів, адже ці дами повинні бути не тільки багатими і впливовими, а й мати рішучий характер і великий життєвий досвід. У кожної з чотирьох учасниць шоу - своя доля, досягнення і відкриття, перемоги і поразки.

Героїнями реаліті-шоу «Багаті теж плачуть» стали:
- Камалія - співачка, актриса, дружина пакистанського мільйонера
- Ольга Громова - дизайнер, дружина британського аристократа
- Наталія Ветвицька - домогосподарка, рантьє, кума Юлії Тимошенко, екс-дружина народного депутата Олександра Ветвицького
- Юлія Вороніна - дружина футболіста Української збірної Андрія Вороніна.

Майже рік головні героїні шоу жили під прицілом телекамер. Знімальна група реаліті-шоу була з ними всюди: на побаченнях, в спальнях, в гардеробних кімнатах, на світських заходах, на зустрічах з близькими людьми, в подорожах в рідні міста і улюблені місця відпочинку.

Разом з героїнями та їх родинами глядачі побували на розкішних курортах Дубая і Монте-Карло, зробили шопінг у дорогих бутиках світу, здійснили польоти на приватному літаку і вертольоті, покаталися на яхті і гондолі, дізналися, скільки бензину потрібно для заправки Бентлі, як керувати домашнім шеф-кухарем і як змусити садівника вчасно нагріти домашній басейн.

Чому радіють і чому плачуть яскраві представниці еліти у своїх VIP-зонах? Хто змушує їхні серця прискорено битися, і на які жертви вони здатні заради кохання? Все це в проекті "Багаті теж плачуть".