Реаліті-шоу "Pro любоff" (1+1, Україна)

Школа подолання любовних перешкод для самотніх дівчат


Проект «Pro любоff» - це реаліті-шоу, розроблене за американським форматом «Tough love» спеціально для телеканалу "1 +1". Учасниками цього проекту стали дівчата з різних міст України у віці від 23 до 35 років, яких об'єднує одне: їм не вдається побудувати щасливе особисте життя.

Місце дій реаліті-шоу «Центр подолання любовних перешкод» - елітний будинок у Конча-Заспі, де протягом 8 тижнів харизматичний і винахідливий ведучий проекту Микола Воробйов вчив дівчат правильно поводитися з чоловіками.

Майстер спокуси і знавець жіночих сердець Микола Воробйов гарантує: якщо дівчата будуть дотримуватись його правил, то дуже скоро будуть готові до справжнього кохання. Його різкий і прямолінійний метод навчання дозволив учасницям почути правду про себе і позбутися своїх вад.

Всі правила поведінки, які диктує ведучий, є відображенням чоловічого погляду на жіночі помилки. Протягом 11 епізодів глядачі були свідками того, як обділені любов'ю жінки долали перешкоди, щоб стати готовими до справжньої любові.